DDZ10ASF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ10ASF-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ10ASF-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 9.36V 500MW SOD323F
Duomenų lapai: DDZ10ASF-7.pdf
  • Pranešimas
DDZ10ASF-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ10ASF-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 9.36V 500MW SOD323F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4376443 pcs Duomenų lapas DDZ10ASF-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 9.36V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±3% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323F
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-90, SOD-323F
Kiti vardai DDZ10ASF-7DITR
DDZ10ASF7
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 30 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 9.36V 500mW ±3% Surface Mount SOD-323F Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 7.5µA @ 8.66V