DDZ10DSF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ10DSF-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ10DSF-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 10.19V 500MW SOD323F
Duomenų lapai: DDZ10DSF-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DDZ10DSF-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ10DSF-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 10.19V 500MW SOD323F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1681404 pcs Duomenų lapas DDZ10DSF-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 10.19V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323F
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-90, SOD-323F
Kiti vardai DDZ10DSF-7DICT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 30 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 10.19V 500mW ±2% Surface Mount SOD-323F Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 7.5µA @ 9.44V