B3100CE-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B3100CE-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Duomenų lapai: B3100CE-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
B3100CE-13 specifikacijos
Dalies numeris B3100CE-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 426329 pcs Duomenų lapas B3100CE-13.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SMC Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMC Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 300µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A Talpa @ Vr, F 105pF @ 4V, 1MHz