B3100-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B3100-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B3100-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Duomenų lapai: B3100-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B3100-13-F specifikacijos
Dalies numeris B3100-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 214189 pcs Duomenų lapas B3100-13-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SMC Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai B3100-FDIDKR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMC
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A
Talpa @ Vr, F 100pF @ 4V, 1MHz Bazinės dalies numeris B3100