AP2139AK-2.8TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2139AK-2.8TRG1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP2139AK-2.8TRG1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 250MA SOT23-5
Duomenų lapai: AP2139AK-2.8TRG1.pdf
  • Pranešimas
AP2139AK-2.8TRG1 specifikacijos
Dalies numeris AP2139AK-2.8TRG1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 250MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 620042 pcs Duomenų lapas AP2139AK-2.8TRG1.pdf
Įtampa (maks.) 0.8V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 250mA SOT-23-5 Dabartinis - silpnas (Iq) 1.5µA
Dabartinis - rezultatas 250mA Valdymo funkcijos Enable