AP2139AK-1.2TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2139AK-1.2TRG1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP2139AK-1.2TRG1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.2V 250MA SOT23-5
Duomenų lapai: AP2139AK-1.2TRG1.pdf
  • Pranešimas
AP2139AK-1.2TRG1 specifikacijos
Dalies numeris AP2139AK-1.2TRG1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.2V 250MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 602677 pcs Duomenų lapas AP2139AK-1.2TRG1.pdf
Įtampa (maks.) 1.3V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai AP2139AK-1.2TRG1DI Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 250mA SOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 1.5µA Dabartinis - rezultatas 250mA