AL5809-40P1-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AL5809-40P1-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AL5809-40P1-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC LED DRVR LIN PWM 40MA PDI12
Duomenų lapai: AL5809-40P1-7.pdf
  • Pranešimas
AL5809-40P1-7 specifikacijos
Dalies numeris AL5809-40P1-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC LED DRVR LIN PWM 40MA PDI12 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 370200 pcs Duomenų lapas AL5809-40P1-7.pdf
Įtampa - tiekimas (min) 2.5V Įtampa - tiekimas (maks.) 60V
Įtampa - išvestis 60V Įveskite Linear
Topologija - Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė POWERDI®123 Kiti vardai AL5809-40P1-7DITR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Vidinis jungiklis (-ai) Yes Dažnumas -
Pritemdymas PWM Išsamus aprašymas LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 40mA PowerDI™ 123
Dabartinis - išėjimas / kanalas 40mA Programos Signage