AL5809-25P1-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AL5809-25P1-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AL5809-25P1-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC LED DV HV 600V PDI123
Duomenų lapai: AL5809-25P1-7.pdf
  • Pranešimas
AL5809-25P1-7 specifikacijos
Dalies numeris AL5809-25P1-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC LED DV HV 600V PDI123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 381972 pcs Duomenų lapas AL5809-25P1-7.pdf
Įtampa - tiekimas (min) 2.5V Įtampa - tiekimas (maks.) 60V
Įtampa - išvestis 60V Įveskite Linear
Topologija - Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė POWERDI®123 Kiti vardai AL5809-25P1-7DI
AL5809-25P1-7DI-ND
AL5809-25P1-7DITR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinis jungiklis (-ai) Yes
Dažnumas - Pritemdymas PWM
Išsamus aprašymas LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 25mA PowerDI™ 123 Dabartinis - išėjimas / kanalas 25mA