WVL9FJ4R7K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WVL9FJ4R7K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas WVL 4.7 10% F09
Duomenų lapai: WVL9FJ4R7K.pdf
  • Pranešimas
WVL9FJ4R7K specifikacijos
Dalies numeris WVL9FJ4R7K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas WVL 4.7 10% F09 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5715 pcs Duomenų lapas WVL9FJ4R7K.pdf
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.300" Dia (7.62mm)
Serija WVL Q @ Freq 76 @ 7.9MHz
Paketas / dėžutė Radial, Vertical Cylinder Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 4.7µH
Aukštis 0.430" (10.92mm) Išsamus aprašymas 4.7µH Adjustable Inductor 76 @ 7.9MHz Radial, Vertical Cylinder