WVL9FJ3R9K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WVL9FJ3R9K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas WVL 3.9 10% F09
Duomenų lapai: WVL9FJ3R9K.pdf
  • Pranešimas
WVL9FJ3R9K specifikacijos
Dalies numeris WVL9FJ3R9K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas WVL 3.9 10% F09 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5296 pcs Duomenų lapas WVL9FJ3R9K.pdf
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.300" Dia (7.62mm)
Serija WVL Q @ Freq 72 @ 7.9MHz
Paketas / dėžutė Radial, Vertical Cylinder Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 3.9µH
Aukštis 0.430" (10.92mm) Išsamus aprašymas 3.9µH Adjustable Inductor 72 @ 7.9MHz Radial, Vertical Cylinder