TNPW121069K8BETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW121069K8BETA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW121069K8BETA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 69.8K OHM 0.1% 1/3W 1210
Duomenų lapai: TNPW121069K8BETA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW121069K8BETA specifikacijos
Dalies numeris TNPW121069K8BETA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 69.8K OHM 0.1% 1/3W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 102260 pcs Duomenų lapas TNPW121069K8BETA.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Serija TNPW Atsparumas 69.8 kOhms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai TNPW1210 69K8 0.1% T9 RT1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 49 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm)
funkcijos Military Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 69.8 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film Kompozicija Thin Film