TNPW121069K8BEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW121069K8BEEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW121069K8BEEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 69.8K OHM 0.1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: 1.TNPW121069K8BEEA.pdf2.TNPW121069K8BEEA.pdf
  • Pranešimas
TNPW121069K8BEEA specifikacijos
Dalies numeris TNPW121069K8BEEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 69.8K OHM 0.1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120395 pcs Duomenų lapas 1.TNPW121069K8BEEA.pdf2.TNPW121069K8BEEA.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Serija TNPW e3 Atsparumas 69.8 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai TNPW1210 69K8 0.1% T9 ET1 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 69.8 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Kompozicija Thin Film