TMC010100R0FE02
Dale / VishayDale / Vishay
TMC010100R0FE02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMC010100R0FE02
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 100 OHM 1% 12.5W
Duomenų lapai: TMC010100R0FE02.pdf
  • Pranešimas
TMC010100R0FE02 specifikacijos
Dalies numeris TMC010100R0FE02 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 100 OHM 1% 12.5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22954 pcs Duomenų lapas TMC010100R0FE02.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Serija TMC
Atsparumas 100 Ohms Galia (vatais) 12.5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai TMC-10-100-1%
TMC10-100
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.405" (10.29mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 Ohms ±1% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound