TMC00530R00FE02
Dale / VishayDale / Vishay
TMC00530R00FE02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMC00530R00FE02
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 30 OHM 1% 7.5W
Duomenų lapai: TMC00530R00FE02.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TMC00530R00FE02 specifikacijos
Dalies numeris TMC00530R00FE02 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 30 OHM 1% 7.5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19186 pcs Duomenų lapas TMC00530R00FE02.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Serija TMC
Atsparumas 30 Ohms Galia (vatais) 7.5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai TMC-5-30-1%
TMC5-30
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.51mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 30 Ohms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound