TFPT0805L2001JF
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0805L2001JF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFPT0805L2001JF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas THERMISTOR PTC 200 OHM 5% 0805
Duomenų lapai: TFPT0805L2001JF.pdf
  • Pranešimas
TFPT0805L2001JF specifikacijos
Dalies numeris TFPT0805L2001JF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas THERMISTOR PTC 200 OHM 5% 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98523 pcs Duomenų lapas TFPT0805L2001JF.pdf
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Serija TFPT
Atsparumo tolerancija ±5% Atsparumas @ 25 ° C 200 Ohms
Maitinimas - maks 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas PTC Thermistor 200 Ohms 0805 (2012 Metric)