TFPT0805L2000FZ
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0805L2000FZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFPT0805L2000FZ
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas THERMISTOR PTC 200 OHM 1% 0805
Duomenų lapai: TFPT0805L2000FZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TFPT0805L2000FZ specifikacijos
Dalies numeris TFPT0805L2000FZ Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas THERMISTOR PTC 200 OHM 1% 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 83790 pcs Duomenų lapas TFPT0805L2000FZ.pdf
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Serija TFPT
Atsparumo tolerancija ±1% Atsparumas @ 25 ° C 200 Ohms
Maitinimas - maks 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas PTC Thermistor 200 Ohms 0805 (2012 Metric)