ROX200300RFNF5NT
Dale / VishayDale / Vishay
ROX200300RFNF5NT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX200300RFNF5NT
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 300 OHM 1% 6W AXIAL
Duomenų lapai: ROX200300RFNF5NT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ROX200300RFNF5NT specifikacijos
Dalies numeris ROX200300RFNF5NT Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 300 OHM 1% 6W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9170 pcs Duomenų lapas ROX200300RFNF5NT.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Atsparumas 300 Ohms
Galia (vatais) 6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 300 Ohms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film