ROX2002M70JNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX2002M70JNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX2002M70JNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.7M OHM 5% 6W AXIAL
Duomenų lapai: ROX2002M70JNLB.pdf
  • Pranešimas
ROX2002M70JNLB specifikacijos
Dalies numeris ROX2002M70JNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.7M OHM 5% 6W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15321 pcs Duomenų lapas ROX2002M70JNLB.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Atsparumas 2.7 MOhms
Galia (vatais) 6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 2.7 MOhms ±5% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film