ROX150100KJKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX150100KJKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX150100KJKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 100K OHM 5% 5W AXIAL
Duomenų lapai: ROX150100KJKLB.pdf
  • Pranešimas
ROX150100KJKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX150100KJKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 100K OHM 5% 5W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21227 pcs Duomenų lapas ROX150100KJKLB.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Serija ROX Atsparumas 100 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 100 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film