ROX150100KFNELN
Dale / VishayDale / Vishay
ROX150100KFNELN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX150100KFNELN
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 100K OHM 1% 5W AXIAL
Duomenų lapai: ROX150100KFNELN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ROX150100KFNELN specifikacijos
Dalies numeris ROX150100KFNELN Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 100K OHM 1% 5W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10040 pcs Duomenų lapas ROX150100KFNELN.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Serija ROX Atsparumas 100 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROX150100KFKLB
ROX150100KFKLB
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 100K OHM 1% 5W AXIAL
Sandelyje: 19476 pcs
parsisiųsti: ROX150100KFKLB.pdf
RFQ
ROX1008M80FKLB
ROX1008M80FKLB
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 8.8M OHM 1% 4W AXIAL
Sandelyje: 28990 pcs
parsisiųsti: ROX1008M80FKLB.pdf
RFQ
ROX150100KFNEL
ROX150100KFNEL