ROX10056K0FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX10056K0FNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX10056K0FNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 56K OHM 1% 4W AXIAL
Duomenų lapai: ROX10056K0FNLB.pdf
  • Pranešimas
ROX10056K0FNLB specifikacijos
Dalies numeris ROX10056K0FNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 56K OHM 1% 4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25249 pcs Duomenų lapas ROX10056K0FNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serija ROX Atsparumas 56 kOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 56 kOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film