ROX10050M0JKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX10050M0JKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX10050M0JKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 50M OHM 5% 4W AXIAL
Duomenų lapai: ROX10050M0JKLB.pdf
  • Pranešimas
ROX10050M0JKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX10050M0JKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 50M OHM 5% 4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23372 pcs Duomenų lapas ROX10050M0JKLB.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serija ROX Atsparumas 50 MOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 50 MOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film