ROX050499KFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX050499KFKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX050499KFKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 499K OHM 1% 2W AXIAL
Duomenų lapai: ROX050499KFKLB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ROX050499KFKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX050499KFKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 499K OHM 1% 2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34376 pcs Duomenų lapas ROX050499KFKLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Serija ROX Atsparumas 499 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 499 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film