ROX050470KFKEE
Dale / VishayDale / Vishay
ROX050470KFKEE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX050470KFKEE
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 470K OHM 1% 2W AXIAL
Duomenų lapai: ROX050470KFKEE.pdf
  • Pranešimas
ROX050470KFKEE specifikacijos
Dalies numeris ROX050470KFKEE Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 470K OHM 1% 2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50927 pcs Duomenų lapas ROX050470KFKEE.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Serija ROX Atsparumas 470 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 470 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROX050499KFKLB
ROX050499KFKLB
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 499K OHM 1% 2W AXIAL
Sandelyje: 34376 pcs
parsisiųsti: ROX050499KFKLB.pdf
RFQ
ROX050470KFKEEP
ROX050470KFKEEP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 470K OHM 1% 2.8W AXIAL