RNX150500KFNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX150500KFNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX150500KFNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 500K OHM 1% 4W AXIAL
Duomenų lapai: RNX150500KFNLB.pdf
  • Pranešimas
RNX150500KFNLB specifikacijos
Dalies numeris RNX150500KFNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 500K OHM 1% 4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14734 pcs Duomenų lapas RNX150500KFNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 1.540" L (3.56mm x 39.12mm)
Serija RNX Atsparumas 500 kOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Išsamus aprašymas 500 kOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film