RNX1503M90FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX1503M90FNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX1503M90FNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 3.9M OHM 1% 4W AXIAL
Duomenų lapai: RNX1503M90FNLB.pdf
  • Pranešimas
RNX1503M90FNLB specifikacijos
Dalies numeris RNX1503M90FNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 3.9M OHM 1% 4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17936 pcs Duomenų lapas RNX1503M90FNLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 1.540" L (3.56mm x 39.12mm)
Serija RNX Atsparumas 3.9 MOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Išsamus aprašymas 3.9 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film