RH00510K00FC02
Dale / VishayDale / Vishay
RH00510K00FC02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RH00510K00FC02
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 10K OHM 1% 7.5W
Duomenų lapai: RH00510K00FC02.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RH00510K00FC02 specifikacijos
Dalies numeris RH00510K00FC02 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 10K OHM 1% 7.5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 27528 pcs Duomenų lapas RH00510K00FC02.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Serija RH
Atsparumas 10 kOhms Galia (vatais) 7.5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai RHA-10K Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.51mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 kOhms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound