RH00515K00FE02
Dale / VishayDale / Vishay
RH00515K00FE02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RH00515K00FE02
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 15K OHM 1% 7.5W
Duomenų lapai: RH00515K00FE02.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
30 pcs
  • Pranešimas
RH00515K00FE02 specifikacijos
Dalies numeris RH00515K00FE02 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES CHAS MNT 15K OHM 1% 7.5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28104 pcs Duomenų lapas RH00515K00FE02.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Serija RH
Atsparumas 15 kOhms Galia (vatais) 7.5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai RHRA-15K Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.51mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15 kOhms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound