RCP1206B120RJEB
Dale / VishayDale / Vishay
RCP1206B120RJEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCP1206B120RJEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 120 OHM 5% 2.4W 1206
Duomenų lapai: RCP1206B120RJEB.pdf
  • Pranešimas
RCP1206B120RJEB specifikacijos
Dalies numeris RCP1206B120RJEB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 120 OHM 5% 2.4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84067 pcs Duomenų lapas RCP1206B120RJEB.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
Serija RCP Atsparumas 120 Ohms
Galia (vatais) 2.4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 120 Ohms ±5% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film