RCP1206B120RGS6
Vishay DaleVishay Dale
RCP1206B120RGS6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCP1206B120RGS6
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 120 OHM 2% 11W 1206
Duomenų lapai: RCP1206B120RGS6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
RCP1206B120RGS6 specifikacijos
Dalies numeris RCP1206B120RGS6 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 120 OHM 2% 11W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 29212 pcs Duomenų lapas RCP1206B120RGS6.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 11W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±150ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) Serija RCP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Gamintojo kodas RCP1206B120RGS6
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 120 Ohm ±2% 11W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2% apibūdinimas RES SMD 120 OHM 2% 11W 1206