MSP10C01220KGEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP10C01220KGEJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSP10C01220KGEJ
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 9 RES 220K OHM 10SIP
Duomenų lapai: MSP10C01220KGEJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
264 pcs
506 pcs
  • Pranešimas
MSP10C01220KGEJ specifikacijos
Dalies numeris MSP10C01220KGEJ Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 9 RES 220K OHM 10SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29199 pcs Duomenų lapas MSP10C01220KGEJ.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 10-SIP Dydis / Matmenys 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Serija MSP Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 220k
"Power Per Element" 250mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 10-SIP Kiti vardai MSP10C01220KGEJ-ND
MSP220KQ
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 9
Pins skaičius 10 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.350" (8.89mm)
Išsamus aprašymas 220k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP Circuit Type Bussed