MSP10C01180RGEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP10C01180RGEJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSP10C01180RGEJ
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 9 RES 180 OHM 10SIP
Duomenų lapai: MSP10C01180RGEJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
264 pcs
506 pcs
  • Pranešimas
MSP10C01180RGEJ specifikacijos
Dalies numeris MSP10C01180RGEJ Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 9 RES 180 OHM 10SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31921 pcs Duomenų lapas MSP10C01180RGEJ.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 10-SIP Dydis / Matmenys 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Serija MSP Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 180
"Power Per Element" 250mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 10-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 9 Pins skaičius 10
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.350" (8.89mm) Išsamus aprašymas 180 Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP