LVR03R1000FE70
Dale / VishayDale / Vishay
LVR03R1000FE70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVR03R1000FE70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 1% 3W AXIAL WW
Duomenų lapai: LVR03R1000FE70.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LVR03R1000FE70 specifikacijos
Dalies numeris LVR03R1000FE70 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.1 OHM 1% 3W AXIAL WW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59335 pcs Duomenų lapas LVR03R1000FE70.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Serija LVR Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai LVRB-.10RCT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound