LVR03R0700FE70
Dale / VishayDale / Vishay
LVR03R0700FE70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVR03R0700FE70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.07 OHM 1% 3W AXIAL WW
Duomenų lapai: LVR03R0700FE70.pdf
  • Pranešimas
LVR03R0700FE70 specifikacijos
Dalies numeris LVR03R0700FE70 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.07 OHM 1% 3W AXIAL WW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80195 pcs Duomenų lapas LVR03R0700FE70.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±125ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Serija LVR Atsparumas 70 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai LVRB-.07RTR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 70 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound