LVR01R1000FE70
Dale / VishayDale / Vishay
LVR01R1000FE70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVR01R1000FE70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 1% 1W AXIAL WW
Duomenų lapai: LVR01R1000FE70.pdf
  • Pranešimas
LVR01R1000FE70 specifikacijos
Dalies numeris LVR01R1000FE70 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.1 OHM 1% 1W AXIAL WW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89986 pcs Duomenų lapas LVR01R1000FE70.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.115" Dia x 0.427" L (2.92mm x 10.85mm)
Serija LVR Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai LVRA-.10RTR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound