LVR01R0330FE70
Dale / VishayDale / Vishay
LVR01R0330FE70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVR01R0330FE70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.033 OHM 1% 1W AXIAL WW
Duomenų lapai: LVR01R0330FE70.pdf
  • Pranešimas
LVR01R0330FE70 specifikacijos
Dalies numeris LVR01R0330FE70 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.033 OHM 1% 1W AXIAL WW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79020 pcs Duomenų lapas LVR01R0330FE70.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.115" Dia x 0.427" L (2.92mm x 10.85mm)
Serija LVR Atsparumas 33 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound