IRF03ER102K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF03ER102K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-3 1K 10% ER E2
Duomenų lapai: IRF03ER102K.pdf
  • Pranešimas
IRF03ER102K specifikacijos
Dalies numeris IRF03ER102K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-3 1K 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5753 pcs Duomenų lapas IRF03ER102K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 1mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.4MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1mH Unshielded Inductor 100mA 14 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 14 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 100mA