IRF03ER101K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF03ER101K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-3 100 10% ER E2
Duomenų lapai: IRF03ER101K.pdf
  • Pranešimas
IRF03ER101K specifikacijos
Dalies numeris IRF03ER101K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-3 100 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6042 pcs Duomenų lapas IRF03ER101K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 9.5MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Inductor 275mA 1.8 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1.8 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 275mA