IRF03BH4R7K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF03BH4R7K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-3 4.7 10% B08
Duomenų lapai: IRF03BH4R7K.pdf
  • Pranešimas
IRF03BH4R7K specifikacijos
Dalies numeris IRF03BH4R7K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-3 4.7 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5742 pcs Duomenų lapas IRF03BH4R7K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 70 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 4.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 80MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Inductor 620mA 390 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 390 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 620mA