IRF03BH3R9K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF03BH3R9K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-3 3.9 10% B08
Duomenų lapai: IRF03BH3R9K.pdf
  • Pranešimas
IRF03BH3R9K specifikacijos
Dalies numeris IRF03BH3R9K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-3 3.9 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5683 pcs Duomenų lapas IRF03BH3R9K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 3.9µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 86MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 3.9µH Unshielded Inductor 640mA 370 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 370 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 640mA