IRF01BH2R2J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF01BH2R2J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-1 2.2 5% B08
Duomenų lapai: IRF01BH2R2J.pdf
  • Pranešimas
IRF01BH2R2J specifikacijos
Dalies numeris IRF01BH2R2J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-1 2.2 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4590 pcs Duomenų lapas IRF01BH2R2J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 115MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Inductor 630mA 250 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 250 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 630mA