IRF01BH221K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF01BH221K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-1 220 10% B08
Duomenų lapai: IRF01BH221K.pdf
  • Pranešimas
IRF01BH221K specifikacijos
Dalies numeris IRF01BH221K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-1 220 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4920 pcs Duomenų lapas IRF01BH221K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 220µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 4MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 220µH Unshielded Inductor 130mA 5.7 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 5.7 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 130mA