IR04SH430J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR04SH430J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-4 43 5% RJ1
Duomenų lapai: IR04SH430J.pdf
  • Pranešimas
IR04SH430J specifikacijos
Dalies numeris IR04SH430J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-4 43 5% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5320 pcs Duomenų lapas IR04SH430J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 43µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 13.7MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 43µH Unshielded Inductor 172mA 2.7 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.7 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 172mA