IR04SH1R0J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR04SH1R0J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-4 1 5% RJ1
Duomenų lapai: IR04SH1R0J.pdf
  • Pranešimas
IR04SH1R0J specifikacijos
Dalies numeris IR04SH1R0J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-4 1 5% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5946 pcs Duomenų lapas IR04SH1R0J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25MHz Induktyvumas 1µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 200MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1µH Unshielded Inductor 785mA 290 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 290 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 785mA