IR04ER4R7K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR04ER4R7K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-4 4.7 10% ER E2
Duomenų lapai: IR04ER4R7K.pdf
  • Pranešimas
IR04ER4R7K specifikacijos
Dalies numeris IR04ER4R7K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-4 4.7 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6019 pcs Duomenų lapas IR04ER4R7K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 4.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 90MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Inductor 260mA 2.6 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.6 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 260mA