IR04ER330K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR04ER330K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-4 33 10% ER E2
Duomenų lapai: IR04ER330K.pdf
  • Pranešimas
IR04ER330K specifikacijos
Dalies numeris IR04ER330K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-4 33 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4789 pcs Duomenų lapas IR04ER330K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 33µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 19MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 33µH Unshielded Inductor 165mA 3 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 3 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 165mA