IR04BH360J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR04BH360J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-4 36 5% B08
Duomenų lapai: IR04BH360J.pdf
  • Pranešimas
IR04BH360J specifikacijos
Dalies numeris IR04BH360J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-4 36 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6038 pcs Duomenų lapas IR04BH360J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 36µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 15.5MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 36µH Unshielded Inductor 180mA 2.5 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.5 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 180mA