IR04BH271J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR04BH271J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-4 270 5% B08
Duomenų lapai: IR04BH271J.pdf
  • Pranešimas
IR04BH271J specifikacijos
Dalies numeris IR04BH271J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-4 270 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4007 pcs Duomenų lapas IR04BH271J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 270µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 5.7MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 270µH Unshielded Inductor 129mA 11 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 11 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 129mA