IR02RU102K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02RU102K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 1K 10% R36
Duomenų lapai: IR02RU102K.pdf
  • Pranešimas
IR02RU102K specifikacijos
Dalies numeris IR02RU102K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 1K 10% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4419 pcs Duomenų lapas IR02RU102K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 1mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.4MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1mH Unshielded Inductor 28mA 72 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 72 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 28mA