IR02EV4R7J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02EV4R7J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 4.7 5% EV E2
Duomenų lapai: IR02EV4R7J.pdf
  • Pranešimas
IR02EV4R7J specifikacijos
Dalies numeris IR02EV4R7J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 4.7 5% EV E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4432 pcs Duomenų lapas IR02EV4R7J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 4.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 75MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 230mA